1 / 3
Se prodava zgrada vo centar vo Gostivar
По Договор
01.11.2022 22:56

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

3

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

618 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Во градба

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Goce Delcev 35

Se prodava zgrada vo Gostivar, nad picerija Mona Liza vo centarot na gradot, karsi Barok I Mekcite na straza, na ulica Goce Delcev, zgrada broj 35. Zgradata e so imoten list I markica.
Vkupna povrsina 838m2.
Zgradata se prodava vo zaesnicka sopstvenost.
Telefon za informacii 078/215-337; 071/753-393; 078/406-699; 075/752-208

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам