1 / 3
Motor za navodnuvanje Lombardini
1 €
18.05.2019 21:46

Неготино / Неготино

Продавам мотор за наводнување. Моторот е во одлична состојба и многу малку троши F - 70

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

Motor
Потврден огласувач
043/362/590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам