1 / 5
LOVECKI NOZEVI
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.09.2022 21:09

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

PRODAVAM PROFESIONALNI LOVECKI NOZEVI.PRVIOT SO STRELA I DRUGI DODATOCI 850 EURA.VTORIOT SO ZOLTA RACKA ZA FRLANJE 100 POSTO PRECIZEN 700 EURA.TRETIOT SO ZELENA RACKA I MASKIRNA FUTROLA 800 EURA I CETVRTIOT SO CRNA RACKA 800 EURA.SECIVOTO E OD NAJKVALITETEN CELIK NE KORODIRA I NE SE TAPI CENITE SE TIE VO TEKSTOT.NE ODGOVARAM NA VIBER I PORAKI.TEL.077/944-952

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Micho
Потврден огласувач
078/333-877
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам