1 / 12
PASSAT 2.0
6 €
Цената не е фиксна
08.04.2022 20:45

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2020

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

VW PASSAT 2.0 TDI 140 ks registriran do 05 2020 god.ne uvezuvan kupen vo PORSHE SK. odrzuvan vo ovlasten servis START so servisna kniska dva kluca HIGH LINE Oprema

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

bimi trans
Потврден огласувач
070324503
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам