1 / 3
БОРОВ МЕД - Од еколошки чиста средина
350 МКД
09.06.2022 00:37

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Продавам боров мед кој е многу здрав и корисен. Потекнува од околината на Кратово кој еден од еколошки најчистите места во Македонија.Медот е подготвен од млади борови пупки,кои се традиционални народни лекови, едноставни се за подготовка и немаат никакви додатоци што можат да наштетат. Се користи за болести на респираторните органи, за искашлување, тегоби при дишењето, астма, бронхитис, алергии како и за превенција и јакнење на имунитетот.Се јаде 2-3 лажици на ден.

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

ZLATE
Потврден огласувач
071241296
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам