1 / 8
Huawei Color Band A1 Fitness band Фитнес алка
1.500 МКД
09.06.2021 13:30

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Фитнес алка од Huawei. Нова, некористена.
Fitness monitoring
Sleep monitoring
UV moniyoring
Trajectory
Smart Alarms
Notifications for incoming calls and messages

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

Славе
Потврден огласувач
078452367
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам