1 / 2
LOZJE
1 €
20.05.2019 11:37

Виница / Виница

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

se prodava lozje blisku do deponijata kaj s.Leski
poveke informacii na tel 075/317-029

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
70211013
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам