Logo

Kazan za rakija - samo bakarniot del so lula

Број на оглас: 3270619 | Објавен на: 13.06.2019, 04:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Храна и готвење / Пиво, Алкохолни пијалаци

Вид на оглас: Се продава


Kazanot se naoga vo tetovsko na 50 km.od skopje
071/740 - 543

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 .....

Потврден огласувач