Logo

BMW 318i

Број на оглас: 3270738 | Објавен на: 10.05.2020, 20:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 318

Година: 2009

Гориво: Бензин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 9.499 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 318i benzin kolata e vo odlicna sostojba moze da se vidi i proba vo sekoe vreme.
Oprema:
-avtomacki svetla
-el.stakla
-el.retrovizori
-klimatronik
-aluminiumski bandazi so letni gumi
-tempomat
-parking senotori nazad
Kolata e registrirana na MK tabli

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Ilce

Потврден огласувач