1 / 1
SE PRODAVAAT DUKJANI VO LAMELI
1.000 €
24.05.2021 07:08

Кичево

Квадратура:

27 m²

Греење:

Друго

Se prodavaat dva dukjani od 25 i 27 m2 na prizemje vo Lameli.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodavaat eksklusivni dukani

1 €

SE PRODAVA DUKJAN NA MAGISTRALA NASPROTI STRAFARA

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам