Logo

Michelin 225/65 R16C

Број на оглас: 3270956 | Објавен на: 22.08.2019, 13:22
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Се продава нова гума ,Michelin Agilis 225/65 R16C не е возена, се гледа на сликата

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Miki

Потврден огласувач