Logo

Se prodava Panasonic AG-AC 160 camcorder

Број на оглас: 3271007 | Објавен на: 02.08.2020, 11:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.100 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Panasonic

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Panasonic AG-AC160 Koristena 1200 casa.
2 baterii + polnac
Za cena se dogovarame na lice mesto.
Moze zamena za fotooprema???
T. 077 709 770.

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Zlate

Потврден огласувач