Logo

Bandazi za Tojota 12000.-

Број на оглас: 3271111 | Објавен на: 27.02.2020, 19:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


4 bandazi za Toyota Corolla,cena 12000.-

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач