1 / 2
Roletni
750 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.04.2022 13:54

Аеродром / Скопје

Se prodavaat koristeni no funkcionalni 4 parcinja roletni. Sekoja so dimenzii okolu 150 cmx 150cm. Pogodni se za vikendica, terasa, nastresnica, letnikovec. Ako se zemat site ima mal popust na cenata.

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Вариолајт

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам