1 / 12
CentralTerm. Gostivar 072719133
1.000.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.05.2019 02:10

Гостивар / Гостивар

Prodavanje na voda parno matrijali
Krsenje so hilt po profesionalen stil
Комплетно реновирање на купатила, кујни, станови
- поставување на водоводна и одводна инсталација со најсовремени материјали
- лепење и одлепување плочки
- монтажа и демонтажа на санитарија
- поставување и замена на електрична инсталација
- замена на дотраени елементи
- одстранување на дефекти
- бесплатни совети, консултации и уредување на ентериер
- изработка на гипс-картон
- изведба на пневматски инсталации
- продажба на нови саати за вода (водомери)
- продажба на секаков вид на санитарија по најповолни цени

ПРОФЕСИОНАЛНА ИЗРАБОТКА
СОВРЕМЕНИ И КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ
ДОЛГОГОДИШНО ИСКУСТВО
НАЈНИСКИ ЦЕНИ
072 719 133
CentralTerm@outlook.de

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Санитарии водовод клима парно

Се продава од:

Centralterm
Потврден огласувач
72719133
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам