Logo

LUKSUZEN STAN ZA TURISTI STROG CENTAR VO OHRID

Број на оглас: 3271413 | Објавен на: 22.10.2019, 20:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 50 m²

Греење: Струја

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2011

Година на реновирање: 2019

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југозапад

Адреса: DIMITAR VLAHOV 2OA

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava kompletno renoviran stan so dnevna i spalna so kapacitet od 5 legla,kompletno opremen vo strog centar na ohrid samo 1 min do plostatd i ezero besplaten parkin wifi .
cena po dogovor zavisno od periodot
TEL za kon 077602601

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 //////////////////////