1 / 2
Elektricar
1 €
Цената не е фиксна
29.06.2022 12:25

Кисела Вода / Скопје

• Изведба на електрични инсталации
• Демонтажа на стара инсталација
• Промена на станска табла
• Монтажа на секаков вид на светилки и се останато од електрика
Бобан 077 750 893
Слободан 070 299 867

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Електрика инсталација

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071225127
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам