1 / 1
Luster retro
200 МКД
Цената не е фиксна
07.05.2020 12:41

Битола / Битола

Ee prodava retro luster zacuvan. Interesna racna izrabotka
400 den
071 312 958

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071312958
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам