Logo

Navigacia VDO dayton

Број на оглас: 3272362 | Објавен на: 12.09.2019, 01:01
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.200 МКД
1.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Навигација

Вид на оглас: Се продава


Navigacijata e izvadena od kamion, bez cd so mapi
Modelot e VDO dayton PC 4000.
Moze i zamena za pojacalo, woofer,tel....
Tel 075 601 647

  Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

  Peco

Потврден огласувач