1 / 9
СЕРВИС НА КОМПЈУТЕРИ И КОМПЈУТЕРСКА ОПРЕМА !!
По Договор
25.02.2020 14:18

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Советување за правилна и најдобра употреба на информатичката технологија за исполнување на вашите бизнис цели преку соодветна проценка, менаџмент, имплементација, распоредување и администрација на ИТ системите во вашата организација преку нудење на комплетна техничко-хардверска поддршка во целост !
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Сервис на хардвер.
Одржување.
Комплетна ИТ солуција !!
За повеќе инфо:
endemicsolution@t.mk
389 71 343 163

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

ES
Фрањо Клуз 11б/36
Потврден огласувач
071343163
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам