1 / 1
OTKUP NA MOBILNI TELEFONI PO REALNA CENA
1 €
30.11.2022 22:56

Битола / Битола

Otkup na mobilni telefoni ,,iPhone/Samsung/Huawei/Xiaomi
Samo ispravni,bez defekt.
Po najrealna otkupna cena,isplata na lice mesto
Pri javuvajnje pravete razlika pomegu otkup i prodazba
Kontakt samo na mobilen(Bez poraki).


Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Откуп на Мобилни телефони

Се бара од:

Bitola
Потврден огласувач
077684740
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам