1 / 6
SE PRODAVA ILI MENUVA VESPA PIAGGIO LX125!
1.590 €
10.05.2021 11:50

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2007

Модел:

Lx 125

Километри:

25000

Prodavam Vespa Piaggio Lx125cc, vo solidna sostojba, redoven servis, garazirana, golem vizir, novi gumi.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Holi
Потврден огласувач
070262982
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам