Logo

Mercedes Benz C 220

Број на оглас: 3273135 | Објавен на: 12.07.2019, 15:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes Bnez C 220 CDI
GOD 2005
BRZINI 6 AUTOMATIK
PS 150
KM 208 000
SO FULL OPREMA
SITE DAVACKI SE PLATENI DO REG

 Скопје    Општина: Сарај

Прати Е-Маил

 Muki

Потврден огласувач