1 / 3
satelitski digitalen HDMI resiver COMAG s 25
1.999 МКД
29.04.2022 19:12

Велес / Велес

se prodava nov neotpakuvan digitelen HDMI satelitski resiver COMAG S 25 RABOTI BEZ SATELITSKA ANTENA SE KORISTI I ZA VO AVTOMOBILI

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / Сателитски антени

Се продава од:

Dimce
Потврден огласувач
075606677
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам