1 / 4
Mercedes 12 13
3.500 €
Цената не е фиксна
23.06.2019 09:17

Валандово

Mercedesot e vo odlicna sostojba vredi da se vidi Kontakt telefon 078 366 448

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Mitko
Потврден огласувач
078366448
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам