Бакарен ѕидан казан 120L
230 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.05.2019 11:21

Кратово

Продавам бакарен ѕидан казан 120 Л со алуминиумско буре за вода.
Контакт тел. 077/839-280

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

despina
Потврден огласувач
077/839-280
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам