1 / 12
Mercedes c270 cdi
4.800 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.05.2019 10:17

Валандово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 270

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2019

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Se prodava prekrasen mercedes c 270 cdi so naj ful oprema. Vo top sostojba. Slikite kazuvaat se.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Emil
Потврден огласувач
070218656
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам