1 / 1
Монтер - заварувач
1 €
25.06.2019 12:19

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол :

Машко

Образование:

Останато

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Фирмата „ПАСЕНТ“ ДООЕЛ Скопје има потреба од монтер – заварувач. Типот на работата е теренска и се одвива на територијата на целата држава.
Предност ќе имаат апликантите кои ги имаат следните квалификации:
- работно искуство со челични телекомуникациски столбови;
- работно искуство со челични конструкции.
Заинтересираните апликанти, со и без работно искуство, своите податоци можат да ги испратат на kariera@pasent.mk.
За дополнителни прашања и информации контактирајте нѐ на 02 2 447 444, секој работен ден од 9:00 до 17:00 часот.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

**********
Потврден огласувач
070330506
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам