1 / 7
se izdava APARTMANI-SOBI
350 МКД
Цената не е фиксна
08.12.2022 13:02

Струга / Струга

Квадратура:

20 m²

Греење:

Струја

SE IZDAVA APARTMAN Za podolg period VO PRIZEMJE NA kuka so POSEBNI VLEZOVI KOJA SE NAOGA NA 100 M DO CRKVATA SV GEORGIJA,NA 100 M DO ZENSKA PLAZA I DO CARSIJATA.APARTMAN IMA POSEBNA KUJNA ,KUPATILO,TV,WI FI., dvorce so masa za odmor. Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

lila
Потврден огласувач
071362489
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам