Logo

BMW 330D CABRO 08 231KS AUDI GOLF MERCED MOZE ZAMENAES

Број на оглас: 3273817 | Објавен на: 11.02.2020, 18:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 330

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Кабриолети

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 170 kw / 231 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA BMW 330D 231KS 2008 NOVI GUMI I BANDASI GOLEMA NAVIGACIJA KOMNADI NA VOLAN I DR MOZE ZAMENA 077 633 332 072 542 664

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 AGRON