1 / 2
Shimano mineral oil
300 МКД
Цената е фиксна
02.10.2022 22:45

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Original shimano mineralno maslo za hidraulicni kocnici
50ml-300 den
100ml-500 den
Informacii i poracka na viber

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Gabriel
Потврден огласувач
070427202
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам