1 / 1
Prasinja (прасиња) za pecenje
10 €
Цената е фиксна
07.06.2019 13:00

Аеродром / Скопје

Печам прасиња, јагниња, месо - мое или она што ќе го донесете. За време на велигденските празници вршиме достава.

Категорија: Храна и готвење / Месо, салами и колбаси

Се продава од:

Vlaste Zdravkovski
Потврден огласувач
077579185
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам