Logo

Reno megane 1.6i moze zamena

Број на оглас: 3274745 | Објавен на: 12.10.2019, 22:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 899 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo ekstra sostojba Moze zamena so Moja doplata ili za skuter

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Ferat

Потврден огласувач