1 / 9
Land rover 2.5
3.000 €
Цената не е фиксна
05.08.2022 18:41

Виница / Виница

Марка:

LandRover

Модел:

Freelander

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Dzipo e vo odlicna sostojba pali vozi.
Moze zamena za dzip off road

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Aleksandar
Потврден огласувач
077808195
00393203112991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам