Logo

Куќа во градба во Горно Соње

Број на оглас: 3275114 | Објавен на: 24.01.2020, 08:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 220 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Нема

Дворна површина: 675 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Во градба

Опрема: Празен

Година на градба: 2013

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 3 Паркинг места

Ориентација: Југ

Цена: 129.999 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа во градба на атрактивна и мирна локација со прекрасен поглед во викенд населба Коштан во Горно Соње. На 9км од Центарот на градот ЧИСТ ВОЗДУХ.
Цена по договор.

 Скопје    Општина:Сопиште

Прати Е-Маил

 alek

Потврден огласувач