1 / 12
Apartmani i Vila "PRIRODA"
600 МКД
Цената не е фиксна
17.06.2022 21:15

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

15

Квадратура:

500 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

2000 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2018

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Berovsko ezero

Kapacitet: *Apartmani:19 legla
*Vila 6 legla
Vid na smestuvanje:-Apartmani za 2 osobi
-Apartmani za 3 osobi
-Apartmani za 4 osobi
-Vila za 6 osobi
Lokacija:BEROVSKO EZERO
Dvorno mesto so zelenilo
raspolaga so letnikovec i mesto za igranje na decinja

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Dejan
Потврден огласувач
078810141
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам