1 / 2
sadoper Franke
3.000 МКД
Цената не е фиксна
20.10.2021 09:12

Гази Баба / Скопје

prodavam povolno inox sadoper Franke malku koristen, so domenzii 780/435 mm, vo dobra sostojba bez nikakvo ostetuvanje.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

jd
Потврден огласувач
071479222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам