1 / 4
Baterija za nokia 6210 i 6310 nova
600 МКД
Цената е фиксна
03.03.2020 07:17

Кичево

Baterija nova za nokia 6210 i 6310 novi imam poveke komada edna e 600 den za poveke info na telefon javete se na ovaj 070560470 elvis

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Батерии

Се продава / Можна е замена од:

Jahja phone
Marsal Tito. 305
Потврден огласувач
072530777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам