1 / 3
RASAD PIPERKI EKSTRA KLASA
2 МКД
01.06.2019 19:55

Битола / Битола

Rasad piperki so vrven kvalitet od sortite:
Kapija ili ajvarka i
Piperka dolga blaga zelena i bela.Istata e i za suvi piperki.


Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
070614035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам