1 / 3
Poluprikolka
1.200 €
Цената е фиксна
25.05.2019 13:20

Богданци / Гевгелија

Se prodava poluprikolka vanhol platforma so klucevi registrirana so zelen karton do 05,2020 godina

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

mitko
Потврден огласувач
070739285
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам