1 / 9
Изработка на бунарчиња и црквички за во двор
3.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.05.2019 15:11

Кочани / Кочани

Изработувам и продавам мини бунарчиња и црквички за во двор - градина. Евтино и квалитетно, а прекрасно и модерно за во двор.
Цена по договор. Тел. бр. 076 348 020; Лице за контакт: Драги

Категорија: Дом и Градина / Градина / Украси

Се продава од:

Dragi
Потврден огласувач
076348020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам