1 / 9
Shitet shtepi me dy hyrje
190.000 €
16.05.2021 13:00

Тетово / Тетово

Број на соби:

6

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

360 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Rruga 101 Nr 5

Rruga 101 ,Shtepia esht me dy hyrje ne ane te ndryshme , posedon 2 kate nga 100 m2 , bodrum 100m2 ku 40m2 prej bodrumit esht garazh , shtepia gjendet ne Rrugen 101 Nr 5 ( Pas Gjimnazit Kiril Pejcinovic )

Numri i kontaktit eshte +38971324631

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

veton
Потврден огласувач
38971324633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам