potreben e majstor za fasadi
1 €
02.07.2019 00:23

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Занаетчиска дејност

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se bara majstor za fasadi se raboti samo na kukji kon tel 078 238 730

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

renoviranje
Потврден огласувач
078238730
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам