Logo

FIAT BRAVO 1.9JDT-M,JET NOV UVOZ-CITY AUTO

Број на оглас: 3275888 | Објавен на: 13.06.2019, 06:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Bravo

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 3.450 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KLIMATRONIK
-ABS
-ESP
-EL.STAKLA
-EL RETROVIZORE
-8XAIRBAG
-ALUMINIUMSKI BANDAZE
-BOARDKOMPJUTER
-TEMPOMAT
-DOBRI GUMI
-PLATENI SITE DAVACKI DO
-REGISTRACIJA
-MOZE PROVERKA VO SERVIS

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач