1 / 2
Bluetooth slusalki
400 МКД
13.02.2020 23:27

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

!!!Akcija!!!Akcija!!!Akcija!!!
👇Ова не се пропушта!👇
📲Bluetooth слушалки со микрофон од 500 ден. само за 400 ден.
Разговарајте комотно додека возите, ги извршувате секојдневните обврски или спортувате.
Изберете бела или црна боја и нарачајте тука
👉 пишете ни!
Испорака за 3 работни дена.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Bluetooth додатоци

Се продава од:

Ercan Muaremov
Kocani
Потврден огласувач
075917609
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам