Logo

FORD Polovni Delovi i Servis (Fiesta, Focus, Fokus, Mondeo)

Број на оглас: 3276041 | Објавен на: 15.11.2019, 13:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 87 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Авто-мото сервиси

Вид на оглас: Се продава


Авто Плац Сервис "87":

- За секој купен дел, доколку го монтирате во нашиот сервис, добивате 20 % попуст на работна рака.

Локација: Момин Поток
Работно време: 09:00-17:00 ч.
Контакт тел.: 078 405-705 ; 070 212-341
*** ВО НЕДЕЛА НЕ ОДГОВАРАМЕ НА ТЕЛЕФОНСКИ ПОВИЦИ ***

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Klimatronik Profesional

Потврден огласувач