1 / 1
Se izdava sprat od kukja vo karpos
1 €
05.09.2022 12:28

Кичево

Број на соби:

4

Квадратура:

85 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Ul pirinska

Se izdava sprat od kukja vo karpos na ul pirinska tel 070 392 777

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Zoran
Vanco Prke br.42
Потврден огласувач
078632555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам