1 / 12
Renauli Reno 19 i 9 i megan vo delovi
1 €
28.04.2022 08:30

Македонски Брод

Марка:

Renault

Модел:

R 19

Година:

1995

Гориво:

Бензин

Километри:

5000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

14 kw / 19 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

se sto vi treba
5
9
19
megan 1999 god
reno kango
vo delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

polovni avtodelovi
Потврден огласувач
078301724
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам