1 / 10
MAN TGA 440 - 2007g
10.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.08.2019 10:56

Штип / Штип

Se prodavaat 2 x MAN TGA 440 - 2007g - 10000eur
2 x poluprikolki SCHMITZ 2008g - 10000eur
moze i so se firma. Podetalni informacii na tel/viber: +38970322171, Sashe

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Sashe
Потврден огласувач
38970322171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам