1 / 6
FIAT PUNTO 1,1 I 1,2 VO DELOVI
1 €
11.05.2022 08:27

Македонски Брод

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

5000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2019

Сила на моторот:

11 kw / 15 ks

se sto vi treba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

polovni avtodelovi
Потврден огласувач
078301724
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам